Przepraszamy, wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Aby w pełni korzystać z naszej strony internetowej i jej funkcji, prosimy o włączenie JavaScript i odświeżenie strony.
page preview
MagicTM

O nas

Nasza historia

W MagicTM chodzi o to, aby dać ludziom siłę do tworzenia niesamowitych rzeczy w otaczającym nas świecie. Chcemy ułatwić Ci naukę programowania. Chcemy, abyś mógł budować autentyczne aplikacje i tworzyć projekty, którymi będziesz mógł się pochwalić swoim znajomym. Profesjonalizm, wiarygodność, zabawa i kreatywność - to są wartości, które łączą naszych użytkowników i pracowników w MagicTM.

Rozdział pierwszy

Tak więc w 2013 roku Marcin Stawowczyk zaczął uczyć się programowania. Nie było to proste zadanie, ponieważ nie wiedział, jakie technologie są potrzebne do stworzenia takiej platformy. Z biegiem lat Marcin zaczął powoli przywracać MagicTM do życia. W 2016 roku pojawiła się pierwsza wersja online, która wciąż brakowała dużo do ideału. Jednocześnie, z rosnącym zamiłowaniem do programowania, Marcin postanowił stworzyć kanał YouTube i tam dzielić się swoją wiedzą. Ludzie pokochali to rozwiązanie.

Nasze statystyki

Wyświetleń
4,1mln+
Oglądających
13k+
Poradników
81