Przepraszamy, wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Aby w pełni korzystać z naszej strony internetowej i jej funkcji, prosimy o włączenie JavaScript i odświeżenie strony.
page preview

Plan na rok 2023

Ten artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Forum

Rok 2023 przyniesie wiele nowości dla użytkowników naszej platformy. W planach mamy stworzenie forum, które pozwoli na wymianę pomysłów oraz doświadczeń pomiędzy użytkownikami. Forum będzie również służyć do rozwiązywania problemów oraz zadawania pytań.

Centrum pomocy

Kolejnym ważnym krokiem jest stworzenie Centrum pomocy, na którym pojawią się artykuły oraz instrukcje pomocnicze. Będzie to ułatwienie dla użytkowników, którzy szukają rozwiązania danego problemu związanego z naszymi aplikacjami.

✅ Discordowy bot

Ukończone 22.08.2023! Zaproś mnie na swój serwer

W ramach rozwoju naszego Discordowego bota, planujemy wydanie jego trzeciej wersji. Nowa wersja będzie posiadać nowe funkcjonalności oraz poprawione wydajności.

Kolejnym ważnym krokiem jest stworzenie strony zarządzania botem. Umożliwi to użytkownikom łatwe zarządzanie botem oraz jego funkcjonalnościami.

Logowanie i rejestracja na MagicTM

Rok 2023 przyniesie również system logowania, rejestracji oraz ulepszone profile użytkownika. To pozwoli na łatwiejsze korzystanie z naszej platformy.

Płatne kursy

Na koniec, planujemy wydanie pierwszych płatnych kursów. Będą one skierowane do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z programowaniem.

Podsumowanie

W sumie, rok 2023 przyniesie wiele nowości i ulepszeń, które pozwolą na jeszcze lepsze korzystanie z naszej platformy. Cieszymy się na to, że będziemy mogli dostarczyć użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenie.