Przepraszamy, wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Aby w pełni korzystać z naszej strony internetowej i jej funkcji, prosimy o włączenie JavaScript i odświeżenie strony.
page preview

Aktualizacja 2.2 - Optymalizacja i SEO

Witajcie! Chciałbym powiedzieć kilka słów o naszej najnowszej aktualizacji do wersji 2.2.

Optymalizacja strony

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszej strony, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie dla naszych użytkowników. W tej aktualizacji skupiliśmy się na poprawie optymalizacji, dzięki czemu strona działa szybciej i płynniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Poprawa SEO

Chcemy, aby nasza strona była jak najbardziej widoczna i łatwo dostępna dla jak największej liczby użytkowników. Dlatego też w tej aktualizacji znacznie poprawiliśmy nasze SEO, aby być wyżej w wynikach wyszukiwania i łatwiej znaleźć dla potencjalnych nowych użytkowników.

Nowa stopka

Chcieliśmy, aby nasza stopka była bardziej rozbudowana i zawierała więcej informacji niż poprzednio. Dlatego też w tej aktualizacji dodaliśmy nową, bardziej rozbudowaną stopkę, w której użytkownicy znajdą między innymi linki do naszych mediów społecznościowych, na które serdecznie zapraszamy.

Poprawa błędów

Chcemy, aby nasza strona była jak najbardziej stabilna i niezawodna. Dlatego też w tej aktualizacji poprawiliśmy drobne błędy, które zostały zgłoszone przez naszych użytkowników.

Inne

Ponadto, w tej aktualizacji dodaliśmy również nową stronę "Warunki", gdzie nasz użytkownicy mogą znaleźć nasze regulaminy i zasady korzystania z naszej strony. W trosce o jak najlepsze doświadczenie dla naszych użytkowników, zmieniliśmy również link z "/terms" na "/warunki" dla języka polskiego, aby linki były bardziej przyjazne dla naszych użytkowników.

Podsumowanie

W tej aktualizacji skupiliśmy się na poprawie optymalizacji strony, poprawie SEO, dodaniu nowej stopki i poprawie błędów. Jesteśmy bardzo dumni z naszej najnowszej aktualizacji i jesteśmy przekonani, że nasze użytkownicy poczują różnicę. Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszej strony i jesteśmy zdeterminacją, aby zapewnić naszym użytkownikom jak najlepsze doświadczenie.

Serdecznie dziękujemy naszym użytkownikom za ich cierpliwość i wsparcie podczas tej aktualizacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące naszej strony, nie wahaj się skontaktować z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wysłuchamy wszelkich sugestii.

Mamy nadzieję, że nasza strona MagicTM będzie dla Ciebie jak najlepsza i że będzie to Twoje ulubione miejsce do odkrywania i korzystania z naszych usług.