Przepraszamy, wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Aby w pełni korzystać z naszej strony internetowej i jej funkcji, prosimy o włączenie JavaScript i odświeżenie strony.
page preview

Aktualizacja 2.1

Tryb ciemny

Wprowadzenie trybu ciemnego na naszej stronie to ważne udogodnienie dla użytkowników, którzy chcą skorzystać z tej funkcji na swoim komputerze lub smartfonie. Tryb ciemny jest przyjazny dla oczu i pozwala na czytanie treści na stronie przez dłuższy czas, bez męczenia wzroku.

Ulepszenie SEO

Wraz z wprowadzeniem trybu ciemnego, zadbaliśmy również o usprawnienia dla silników wyszukiwarek. Dzięki temu nasza strona będzie lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania i będzie łatwiej dostępna dla użytkowników.

Naprawa błędów

Jednym z ważniejszych problemów jaki zauważyliśmy był błąd związany z niewidocznymi czcionkami, kiedy system użytkownika miał ustawiony tryb ciemny. Teraz po naprawie tego błędu, użytkownicy będą mogli czytać naszą stronę bez problemu, niezależnie od tego, jakie ustawienia mają w swoim systemie.

Podsumowanie

Wprowadzenie trybu ciemnego i naprawa błędów to ważne kroki, które pozwalają nam na dostarczanie jeszcze lepszych usług dla naszych użytkowników. Jesteśmy zadowoleni z tych zmian i mamy nadzieję, że przyniosą one pozytywne rezultaty.